ФІФА дав Дніпру останню можливість до 19 січня погасити борги

Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький розповів Sport Arena про стан "справи Дніпра" та пояснив можливий подальший розвиток подій в ній.

ФІФА дав Дніпру останню можливість до 19 січня погасити борги
ФІФА дав Дніпру останню можливість до 19 січня погасити борги — фото

Вчора у ЗМІ повідомлялося, що ФІФА може прийняти рішення про пониження Дніпра до першої ліги, якщо клуб до 18 січня 2017 року не розрахується с агентом Хуанде Рамоса та його помічників Карвахалем Сел’єром. А юрист Олександр Волков, який захищає інтереси іспанців, сказав, що з дніпровського клубу можуть зняти мінімум ще 9 очок до тих 6, які вже зняті.

Sport Arena звернулася до генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького, який підтвердив правдивість цієї інформації.

— За скаргою представників Хуанде Рамоса та його тренерського штабу ФІФА дала Дніпру, мені здається, останню можливість до 19 січня погасити всі борги. Якщо вони не будуть погашені, то на наступному засіданні дисциплінарного комітету ФІФА, а саме – 31 січня, буде вирішуватися питання щодо переведення Дніпра у нижчий дивізіон. Все дуже просто.

— Тобто, якщо, на вашу думку, борги Дніпром погашені не будуть, то й рішення буде прийняте відповідне?

— Напевно, буде саме так. Хоча не можна виключати того, що Дніпру назначать ще один останній термін. Хоча я у цьому дуже сумніваюсь, бо таких термінів вже давали й давали. Але, звичайно, все це буде на розсуд дисциплінарного органу ФІФА.

— Виходить, у Дніпра вже не буде шансу на апеляцію тощо?

— Щоб апелювати, треба надавати якісь розумні аргументи. Ми не платимо, тому що… «Тому що» що?

— Якщо Дніпро понизять у першу лігу, чи мають бути від ФІФА певні рекомендації по виконанню цього рішення, адже для України така подія стане безпрецедентною?

— Це буде ще та задачка як для ФФУ, так і для Прем`єр-ліги. Й вочевидь, і для ПФЛ. Треба дочекатися рішення, а вже потім щось говорити на цю тему. Добре, що все це припадає на, так би мовити, міжсезоння у нас. Все буде залежати від того, як саме рішення дисциплінарного органа ФІФА буде сформульовано. Чи то буде пониження у класі з нового сезону, чи то пізніше. У нас зараз немає ніякого розуміння, яким саме чином таке рішення може бути прописане. Тому його слід дочекатися. Ми будемо танцювати від повного тексту рішення дисциплінарного комітету ФІФА.

— Чи може ФІФА вимагати ще якісь документи від ФФУ вже після 19 січня?

— Мені здається, що вже треба чекати, коли збереться на своє засідання дисциплінарний орган ФІФА, та буде приймати рішення по цій справі.

Нагадаємо, після 18 турів Дніпро йде на 10-й сходинці з 12, маючи у активі 12 очок.

Джерело: sportarena.com

Читайте также

Комментарии