Дедишин: З приводу Ксьонза і Костевича до нас ніхто не звертався

Гендиректор "Карпат" прокоментував інформацію щодо можливого трансферу гравця "Карпат" Павла Ксьонза до "Динамо" та інших чуток навколо клубу.

Дедишин: З приводу Ксьонза і Костевича до нас ніхто не звертався
Дедишин: З приводу Ксьонза і Костевича до нас ніхто не звертався — фото

Дедишин: З приводу Ксьонза і Костевича до нас ніхто не звертався
Дедишин: З приводу Ксьонза і Костевича до нас ніхто не звертався - Прем'єр Ліга

Гендиректор Карпат прокоментував інформацію щодо можливого трансферу гравця Карпат Павла Ксьонза до Динамо та інших чуток навколо клубу.

До нас з приводу придбання Ксьонза ніхто не звертався. Це, напевно, запитання більше до Динамо. Чи продається Ксьонз? Так, як і будь-який футболіст Карпат. Ми нікого не тримаємо. Якщо клуб готовий давати кращі фінансові умови для футболіста, то ми розглянемо пропозицію по будь-якому гравцю, - заявив Дедишин.

Також менеджер Карпат прокоментував чутки щодо переходу Володимира Костевича до Дніпра.

Про це прочитав з Інтернету. До клубу ніяких звернень з боку дніпропетровців не було. Так само нічого не можу сказати про потенційний трансфер Ігоря Пластуна до Нідерландів.

Чи будемо ми купувати когось у міжсезоння? Придбань не буде. Ми зробили курс на власних вихованців. Невже хтось думає, що ми змінюватимемо вектор кожного трансферного вікна? На збори з командою поїде, як мінімум, три футболісти з U-19 та кілька гравців дубля, - підкреслив Дедишин.

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии