Павлов: У Безуса було достатньо шансів проявити себе в Динамо

Екс-тренер полтавської "Ворскли", де грав ще юним Роман Безус, а нині головний тренер маріупольського "Іллічівця" Микола Павлов поділився думками про трансфер Романа Безуса в стан дніпропетровського "Дніпра".

Павлов: У Безуса було достатньо шансів проявити себе в Динамо
Павлов: У Безуса було достатньо шансів проявити себе в Динамо — фото

Павлов: У Безуса було достатньо шансів проявити себе в Динамо
Павлов: У Безуса було достатньо шансів проявити себе в Динамо - Прем'єр Ліга

Екс-тренер полтавської Ворскли, де грав ще юним Роман Безус, а нині головний тренер маріупольського Іллічівця Микола Павлов поділився думками про трансфер Романа Безуса в стан дніпропетровського Дніпра.

- Прокоментуйте, будь ласка, трансфер Безуса в Динамо. На вашу думку, Рома зробив правильне рішення?

- Рома, по-перше, вже доросла людина, у нього є сім'я, у нього є батько, який розбирається у футболі. Я думаю, що це рішення вони приймали всі разом і воно виявиться правильним. Зі свого боку скажу, що мені дуже важко це коментувати, тому що останнім часом я все ж не так часто спілкувався з Ромою і що його змусило прийняти таке рішення я не знаю. Я завжди говорив їм: сильних людей конкуренція робить ще сильніше, а слабких людей конкуренція вбиває і, якщо він втік від конкуренції - це одне. Якщо він у Дніпрі шукає конкуренцію, в якій може стати сильнішими, я буду цьому тільки радий. А як складеться - я не можу вгадати.

- Може Безусу потрібно було піти у Дніпро в оренду?

- Я вважаю, що в оренду це стосується молодих футболістів, а футболісти, які вже щось в житті і у футболі домоглися, вони повинні бути повноцінними членами команди і доводити там свою спроможність.

- Чи не питав Рома вашої поради?

- Ми спілкувалися з його батьком і я намагаюся поради не давати. Коли він у мене футболіст, я можу давати йому поради, а коли він працює в іншого тренера - це некоректно з мого боку.

- Чому не вийшло у Безуса в Динамо, як Ви вважаєте?

- Не знаю, але у нього в київському Динамо був шанс. І навряд чи варто засуджувати за це тренера Реброва. У Романа було достатньо шансів щоб проявити себе.

- Що порадите Селіну? Може теж варто йому задуматися про трансфер?

- Йому треба якомога швидше відновиться після травми, а потім вже приймати рішення.

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии