Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Як і домовлялись, обмінялись із Мілевським футболками»

<div><sape_index><p><b>— Євгене, наскільки складно було сьогодні? Було помітно, що </b><b>«Дніпро» мав очевидну перевагу…</b></p> <p>— Але не забили багато м’ячів, погодитесь?</p> <p><b>— Особливо в першому таймі…</b></p> <p>— Так, багато моментів мали, залишається тільки працювати над реалізацією. Команда створювала моменти, а ми не реалізовували. Виходить, що це лише наша вина.</p> <p><b>— </b><b>Ви після кожного матчу говорите про необхідність роботи над реалізацією…</b></p> <p>— А що я можу сказати? У мене 6 ігор — 0 забитих м’ячів.</p> <p><b>— Наскільки відчувалася відсутність Коноп­лянки </b><b>та Матеуса?</b></p> <p>— Це важливі гравці для команди. Звичайно, їх не вистачало на полі.</p> <p><b>— Що Мирон Маркевич говорив </b><b>у перер­ві, що потрібно було міняти, адже завдання було — </b><b>перемагати?</b></p> <p>— Треба було реалізовувати моменти. Вони-то в нас були, потрібно було тільки забивати.</p> <p><b>— У підсумку, задоволені результатом?</b></p> <p>— Ні, повинні були забивати більше. Подивимося в Спліті, чи вистачить цього гандикапу.</p> <p><b>— Яка була ваша задача, коли </b><b>вийшов Шахов?</b></p> <p>— Я повинен був зіграти лівого півзахисника.</p> <p><b>— Тобто зайняти місце Жені Коноплянки?</b></p> <p>— Та ні. Я і «Конопа» різні гравці. У нас зовсім інші завдання.</p> <p><b>— У чому була причина пропущеного гола?</b></p> <p>— Плутанина в штрафній. Я, якщо чесно, не дуже пам’ятаю цей момент. Там якась метушня була: удар, рикошет — гол.</p> <p><b>— </b><b>На початку другого тайму «Хайдуку» вдалося заволодіти ініціативою…</b></p> <p>— Так, ми дозволили це зробити. Хотіли забити, тож бігли вперед, розкривалися, наривалися на контратаки.</p> <p><b>— Який результат задовольнить команду у виїзній </b><b>грі?</b></p> <p>— Прохідний.</p> <p><b>— Друга гра для вас на </b><b>«Олімпійському», але особливо в першому таймі відверто краща підтримка була </b><b>в хорватів. Чи відчували це?</b></p> <p>— Нам дуже кепсько, що ми не граємо у себе вдома. Ми виходили в Лігу чемпіонів для своїх уболівальників, а вважай — граємо на виїзді. Зрозуміло, що ми граємо в Україні, але наш стадіон — «Дніпро-Арена», який на кожну гру заповнюється вщерть. А тут, при такому стадіоні, — 10 тисяч… Це не те, що ми чекали, не те, чого хотіли. Це важливі ігри, відтак потребуємо підтримки. Думаю, якби грали вдома, то був би зовсім інший результат. Поки є, що є.</p> <p><b>— Але УЄФА покарала </b><b>«Дніпро» за поведінку вболівальників…</b></p> <p>— Розумію, я нікого в цьому не звинувачую. Я просто констатую факт. Другу гру в Європі ми грає­мо, вважайте, на виїзді. Це не наш стадіон, не наше поле. Але це в жодному разі нас не виправдовує.</p> <p><b>— Артем Мілевський хотів помінятися з вами футболками…</b></p> <p>— Так, як і домовлялись, ми обмінялись формою. Також із ним перекинулися парою слів до та після матчу. Запитав, як йому в Хорватії.</p> <p><em><b><span class="Italic_bold">Євген</span><span class="Italic_bold"> ДЕМЯН.</span></b></em></p> </sape_index></div>

Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Як і домовлялись, обмінялись із Мілевським футболками»
Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Як і домовлялись, обмінялись із Мілевським футболками» — фото

Євген СЕЛЕЗНЬОВ

Євгене, наскільки складно було сьогодні? Було помітно, що Дніпро мав очевидну перевагу

Але не забили багато мячів, погодитесь?

Особливо в першому таймі

Так, багато моментів мали, залишається тільки працювати над реалізацією. Команда створювала моменти, а ми не реалізовували. Виходить, що це лише наша вина.

Ви після кожного матчу говорите про необхідність роботи над реалізацією

А що я можу сказати? У мене 6 ігор 0 забитих мячів.

Наскільки відчувалася відсутність Коноплянки та Матеуса?

Це важливі гравці для команди. Звичайно, їх не вистачало на полі.

Що Мирон Маркевич говорив у перерві, що потрібно було міняти, адже завдання було перемагати?

Треба було реалізовувати моменти. Вони-то в нас були, потрібно було тільки забивати.

У підсумку, задоволені результатом?

Ні, повинні були забивати більше. Подивимося в Спліті, чи вистачить цього гандикапу.

Яка була ваша задача, коли вийшов Шахов?

Я повинен був зіграти лівого півзахисника.

Тобто зайняти місце Жені Коноплянки?

Та ні. Я і Конопа різні гравці. У нас зовсім інші завдання.

У чому була причина пропущеного гола?

Плутанина в штрафній. Я, якщо чесно, не дуже памятаю цей момент. Там якась метушня була: удар, рикошет гол.

На початку другого тайму Хайдуку вдалося заволодіти ініціативою

Так, ми дозволили це зробити. Хотіли забити, тож бігли вперед, розкривалися, наривалися на контратаки.

Який результат задовольнить команду у виїзній грі?

Прохідний.

Друга гра для вас на Олімпійському, але особливо в першому таймі відверто краща підтримка була в хорватів. Чи відчували це?

Нам дуже кепсько, що ми не граємо у себе вдома. Ми виходили в Лігу чемпіонів для своїх уболівальників, а вважай граємо на виїзді. Зрозуміло, що ми граємо в Україні, але наш стадіон Дніпро-Арена, який на кожну гру заповнюється вщерть. А тут, при такому стадіоні, 10 тисяч Це не те, що ми чекали, не те, чого хотіли. Це важливі ігри, відтак потребуємо підтримки. Думаю, якби грали вдома, то був би зовсім інший результат. Поки є, що є.

Але УЄФА покарала Дніпро за поведінку вболівальників

Розумію, я нікого в цьому не звинувачую. Я просто констатую факт. Другу гру в Європі ми граємо, вважайте, на виїзді. Це не наш стадіон, не наше поле. Але це в жодному разі нас не виправдовує.

Артем Мілевський хотів помінятися з вами футболками

Так, як і домовлялись, ми обмінялись формою. Також із ним перекинулися парою слів до та після матчу. Запитав, як йому в Хорватії.

Patrick-Україна

Джерело: www.ukrfootball.ua

Читайте также

Комментарии