Александр СЕВИДОВ: «Более спокоен за Динамо, чем за Днепр»

Футбольный эксперт - о соперниках украинских клубов в 1/8 финала Лиги Европы

Александр СЕВИДОВ: «Более спокоен за Динамо, чем за Днепр»
Александр СЕВИДОВ: «Более спокоен за Динамо, чем за Днепр» — фото

Александр СЕВИДОВ: «Более спокоен за Динамо, чем за Днепр»

Відомий футбольний експерт Олександр Севідов в інтервю Футбол 24 прокоментував підсумки жеребкування в Лізі Європи для українських клубів.

- Пане Олександре, кому більше пощастило із суперником Динамо чи Дніпру?
- Складне питання, думаю, ніхто вам на нього не дасть відповідь до матчу-відповіді. Абсолютно різні суперники по стилю, по традиціям, по історії. Не ризикну зараз говорити кому пощастило із жеребом, а кому ні.

- А якщо відштовхуватися від попередніх ігор в Лізі Європи, за який із наших клубів спокійніше в Лізі Європи, хто краще грає?
- Більш спокійний за Динамо. Команда грає у достатньо непоганий футбол, ще встигне провести кілька матчів до ігор в Лізі Європи Єдина велика проблема це дискваліфікації провідних гравців. Обидва матчі із Евертоном кияни проведуть без своїх лідерів, а першу ще і без Рибалки. Це найбільша проблема. Дніпро тільки шукає свою гру. Тому спокійніше, за Динамо, а як воно складеться один Бог знає. Ось Дніпро учора у матчі із Олімпіакосом показав, що ми дарма переживали за результат.

- Судячи зі всього, на цій стадії справді немає слабких суперників й не можна сказати, що нашим клубам не поталанило із жеребкуванням?
- Абсолютно правильно. Поганим жереб не назвеш, хорошим теж. Зараз уже можна сказати ці банальні слова про те, що слабких команд не залишилося. Будь-яка команда здатна на сюрприз. Дай Боже, аби він був для нас позитивним.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Джерело: football.sport.ua

Читайте также

Комментарии