Карпати - Дніпро - 0:1. Післяматчева прес-конференція Ігоря Йовічевіча

Після поразки "Карпат" від "Дніпра" головний тренет львів'ян Ігор Йовічевіч прокоментував гру.

Карпати - Дніпро - 0:1. Післяматчева прес-конференція Ігоря Йовічевіча
Карпати - Дніпро - 0:1. Післяматчева прес-конференція Ігоря Йовічевіча — фото

Карпати - Дніпро - 0:1. Післяматчева прес-конференція Ігоря Йовічевіча
Карпати - Дніпро - 0:1. Післяматчева прес-конференція Ігоря Йовічевіча - Прем'єр Ліга

Після поразки Карпат від Дніпра головний тренет львів'ян Ігор Йовічевіч прокоментував гру.

В першу чергу вітаю Дніпро з перемогою. Важкий матч для нас вийшов, хоча ми і розраховували на таку напругу. Дуже хотіли уникнути того, що було в минулому матчі ранній гол. Команда наразі шукає себе. Але ми знайдемо баланс, рівновагу, дамо відсіч супернику і пропагуватимемо свій футбол. Сьогодні ми бачили багато якісної роботи була циркуляція, був рух, але бракувало кінцівки. Бракувало гостроти у третій зоні. На жаль, наш гол не зарахували через офсайд. Дуже старалися заробити хоча б нічию. Дніпро міцна і організована команда. Як на мене, то зараз Дніпро кращий за ту команду, з якою ми грали у першому колі. Але ми будемо прогресувати. Мені подобалася команда. Так, мандраж з самого початку відобразився на результаті. Але вони грали до кінця, до свистка. Це дає натхнення працювати далі. Я вірю в можливості своїх гравців.

Зважаючи на те, як Худобяк відіграв у Києві, чи не запізно ви його випустили на поле?

Можливо, зважаючи на те, як він увійшов у гру. Я теж роблю висновки. Для мене це теж досвід. У нас не тільки молоді гравці, я теж молодий тренер. І я вчуся з кожним матчем, роблю аналіз сам для себе. А Худобяк справді вийшов добре, додав баланс команді. Нам вдалося відтиснули суперника на їхню половину поля. Ігор дуже важливий гравець для нас, і я вірю, що він нам дуже допоможе.

Коли підпишуть контракт з Манце і чи не хотіли ви орендувати Бартуловіча, на заміну Ксьонзу?

Це більше до керівництва питання. Ми не беремо гравців в оренду. Ми вибрали важчий шлях, але дамо своїм вихованцям прогресувати. Є матеріал, який потрібно шліфувати, щоб ця молодь стала діамантами. Щодо Манце, то поки що я нічого не можу про це сказати.

Контрастна гра Карпат у двох таймах. Може гравці адаптувалися краще по перерві?

Ви самі відповіли на питання. Дуже важко грати проти такого суперника. До сьогодні чимало гравців бачили футболістів Дніпра хіба по телевізору, як вони виступають у єврокубках і в збірній. Це треба мати на увазі. І попри це, я можу сказати, що те, над чим ми працювали на зборах, вдалося втілити в життя навіть проти команди топ-рівня.

Джерело: ФК Львов

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии