СТЕЦЕНКО:«Юристы выстраивают линию поведения по делу Эжидио»

Гендиректор «Днепра» - о победе над «Черноморцем» и побеге защитника

СТЕЦЕНКО:«Юристы выстраивают линию поведения по делу Эжидио»
СТЕЦЕНКО:«Юристы выстраивают линию поведения по делу Эжидио» — фото

СТЕЦЕНКО:«Юристы выстраивают линию поведения по делу Эжидио»

Гендиректор Дніпра Андрій Стеценко прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі 1/4 Кубку України з Чорноморцем.

- Сьогодні в другому таймі ми домінували. Майже ніяких проблем, створили багато гольових моментів. Думаю результат цього протистояння вирішено. У дніпропетровську, думаю тренери випустять резервний склад.

- Без основи було важко?
- Звісно. Багато футболістів сьогодні грали не на своїх позиціях. Деякі грали за національні збірні, деякі травмовані, але вийшло так, як вийшло. У того складу, який вийшов на гру з самого початку не було злагодженості, бо в такому складі ми ніколи не грали, і те, що багато хто грав не на своїй позиції ми не домінували у першому таймі. Але, коли вийшли Коноплянка та Ротань, одразу змінилась гра. Результат на табло.

- Як на сьогоднішній день розвивається ситуація з Ежідіо?
- Це я поки коментувати не буду, оскільки наші юристи вибудовують лінію поведінки клубу, тому не хотів би давати коментар з цього приводу. Вже потім буде ясно, як він буде захищати свою позицію у цьому достатньо суперечливому питанні.

- Наскільки складно грати на три фронти?
- Думаю, що футболісти навпаки люблять грати якомога частіше. Звісно це додає проблем тренерському штабу. Футболістам подобається більше грати, ніж тренуватися. Якби не травмовані, то в нас би зараз вистачило футболістів, щоб грати навіть на три фронти. Думаю, ми готові витримати цей графік.

Сьогодні ми фактично вирішили питання виходу у півфінал Кубку України це теж свого роду успіх. Кубок України це трофей, який наша команда хоче завоювати. Не знаю, які зараз будуть пріоритети у тренерського штабу, адже ми і в Лізі Європи на досить значній стадії і в Кубку України, і в Чемпіонаті продовжуємо боротьбу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Джерело: football.sport.ua

Читайте также

Комментарии