Гецко: Зараз у молодих футболістів Чорноморця є чудова нагода заявити про себе

Українською Футбольний експерт Іван Гецко поділився думками про ключові матчі 18-го туру Прем’єр-ліги.

Гецко: Зараз у молодих футболістів Чорноморця є чудова нагода заявити про себе
Гецко: Зараз у молодих футболістів Чорноморця є чудова нагода заявити про себе — фото

Гецко: Зараз у молодих футболістів Чорноморця є чудова нагода заявити про себе
Гецко: Зараз у молодих футболістів Чорноморця є чудова нагода заявити про себе - Премьер лига

Українською Футбольний експерт Іван Гецко поділився думками про ключові матчі 18-го туру Премєр-ліги.

Ворскла - Дніпро. Попри такий переконливий рахунок, не думаю, що Ворскла у чомусь дуже сильно поступилася суперникам. Полтавці показали характер, а ті моменти, які вони мали біля воріт Бойка, просто не зуміли втілити в голи. Можна говорити, що десь гра була взагалі рівною, адже якоїсь явної переваги Дніпра я не побачив. Але, з іншого боку, клас підопічних Мирона Маркевича також позначився вони зуміли реалізувати свої моменти. Однак якби не низка грубих помилок у виконанні хлопців Василя Сачка, рахунок матчу міг би бути зовсім інакшим.

Чорноморець - Динамо. Думаю, якщо хтось уважав, що Динамо зможе здобути легку перемогу над одеситами, це була хибна думка. Ми всі чудово памятаємо минулу гру моряків проти Дніпра в Кубку України, коли дніпропетровцям було тяжко відкрити рахунок. Саме тому було зрозуміло, що й киянам відібрати очки в одеситів буде зовсім непросто. Чорноморець - молода, добротна та амбіційна команда, якій, у принципі, на сьогодні немає чого втрачати. Тим паче, що зараз у молодих футболістів є чудова нагода заявити про себе. Переконаний, ця молодь буде битися й боротися за результат, і тим суперникам, яким іще належить зіграти із Чорноморцем, буде також нелегко здобути очки. Власне, це ми й побачили в грі з командою Сергія Реброва. Одесити доволі грамотно вибудували гру в захисті, про що й засвідчив рахунок першого тайму - 0:0. Через таку добре ешелоновану оборону кияни й не могли довго відзначитись. А це, у свою чергу, говорить про те, що в гравців команди є певні амбіції. Звичайно, що в них поки що не все вдається в плані атакувальних можливостей, але в захисті молоді хлопці так просто пройти не дадуть нікому. Долю ж поєдинку вирішив клас команди Реброва, яка зуміла скористатися тим простором, який був у захисті одеситів. Ідеальна передача Ярмоленка на Гусєва - яскравий тому приклад. Щодо другого гола динамівців, то якби він стався раніше, переконаний, підсумковий рахунок був би більшим.

Волинь - Зоря. Одразу хочу сказати, що особисто отримав велику насолоду від цієї гри. Перший тайм, упродовж якого команда Кварцяного мала перевагу й кілька чудових моментів, був на її користь. І це не дивно, бо лучани грали в рідних стінах. А ось що сталося після перерви з Волинню, мені складно сказати. Можу це пояснити лише тим, що Зоря зуміла знайти у собі сили й проявити характер, аби здобути потрібний для себе результат. Тим паче, що на сьогодні луганці за підбором футболістів виглядають дуже солідно. Окрім того, клуб, у якого зараз немає своєї бази, при цьому демонструє доволі добротний футбол і здобуває важливі очки. Що особливо характерно: навіть у такій складній ситуації команда продовжує боротися за місце в Лізі Європи наступного сезону. Приємно, що в нас є така конкуренція за місця в євро кубках, - сказав Гецко.

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии