Динамо - Дніпро - 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров поспілкувався з журналістами в рамках прес-конференції після матчу з "Дніпром" (1:0), який став для нашої команди "золотим".

Динамо - Дніпро - 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Динамо - Дніпро - 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва — фото

Динамо - Дніпро - 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Динамо - Дніпро - 1:0. Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва - Прем'єр Ліга

Головний тренер Динамо Сергій Ребров поспілкувався з журналістами в рамках прес-конференції після матчу з Дніпром (1:0), який став для нашої команди золотим.

- Важкий сезон, і я радий, що ми поставили сьогодні крапку. Я радий за своїх хлопців. Ми довели, що в нас є команда, є колектив. Також радий за вболівальників, які прийшли сьогодні підтримати нас.

- До кінця два тури. Чи будете ви продовжувати грати тим же бойовим складом?

- За два дні буде гра, ось і подивитеся.

- Підбивати підсумки ще зарано. Але можете сказати, яка подальша доля Шовковського, чи продовжить він грати?

- Я сподіваюся. Вік не має значення, й за підсумками сезону до Олександра немає жодних претензій. Відрадно, що у його віці він продовжує залишатися професіоналом.

- Чи думаєте вже про підсилення?

- Підсилення потрібне завжди. Завершиться чемпіонат, тоді подивимося. Для нас важливо зберегти склад за тієї складної ситуації, що склалася в країні. В будь-якому випадку, 1-2 гравці потрібно.

- Чи можете сказати, що Динамо вже налилося соком, як говориться в українському прислівї?

- Мабуть, кожен тренер чи футболіст, відчувши, що всього досяг, завершить із футболом. Я впевнений, що ані в мене, ані в Рауля, ані в жодного футболіста мотивація нікуди не зникне.

- Яка команда мрії для вас, як для молодого тренера?

- Я ніколи не мрію, а живу сьогоднішнім днем. Я дійсно задоволений. Я сказав у роздягальні: Так, ми виграли чемпіонат, але я сподіваюся, що у вас не зникне мотивація розвиватися надалі. Тим паче, наступного сезону ми зіграємо в груповому турнірі Ліги чемпіонів, де маємо показати, на що здатні.

- Ігор Суркіс казав, що проблема з Мбокані вирішена. Чи можете підтвердити слова президента?

- Проблем немає. Але Дьємерсі має розуміти, що футбол не індивідуальний вид спорту. Мбокані футболіст дуже високого рівня, й якщо він дійсно хоче бути в нашій команді, ми із задоволенням продовжимо з ним роботу.

- Кого би ви виокремили зі складу Дніпра?

- Дніпро пробився до фіналу Ліги Європи. Ті команди, які недооцінили дніпропетровців, поплатилися за це. Севілью вважають фаворитом у фіналі, але я не був би таким категоричним. А от виокремлювати нікого не буду, оскільки Дніпро показав себе справжнім колективом, таким собі кулаком. Та й я звик більше за своєю командою слідкувати.

- Ви девять разів ставали чемпіоном як гравець й уперше як тренер. Чи можете сказати, що нинішнє чемпіонство є найбільш бажаним?

- Чесно кажучи, я чемпіонства, які було здобуто в якості гравця, вже забув. Можу сказати, що тренером здобути чемпіонство набагато складніше, адже це довга турнірна дистанція, де ми маємо підтримувати один одного.

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии