Маркевич:Треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич прокоментував телеканалу "Футбол 1" півфінальний матч з "Шахтарем" (1:1), особливо акцентувавши увагу на суддівстві.

Маркевич:Треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів
Маркевич:Треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів — фото

Маркевич: Треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів
Маркевич: Треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів - Кубок Украины

Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич прокоментував телеканалу Футбол 1 півфінальний матч з Шахтарем (1:1), особливо акцентувавши увагу на суддівстві.

Була хороша гра з обох сторін, в напру тримала глядачів. В принципі, я десь задоволений діями гравців, але звичайно хотілося б краще. Шахтар пройшов в фінал, з чим я їх і вітаю, а в нас попереду більш важлива гра. І Я дуже вдячний львівянам за таку підтримку.

Думаю, в таких Динамо Шахтар, Дніпро Динамо треба повернутися до практики запрошення іноземних суддів. Інакше будуть далі продовжуватися незрозумілі ситуації. Такий якості футболу, як сьогодні має відповідати інший арбітраж. Особливо в другому таймі суддя взагалі забував ниті гри, наробив багато помилок. Я не кажучи, що упереджений, але повинна бути інша якість суддівства.

В суботу ми дамо пограти футболістам, які сьогодні не виходили або вийшли на заміну. Не тому що я боюся грати три дні на четвертий, просто на Лігу Європи в нас дуже обмежений склад. Не дай Бог, хтось випаде, особливо в лінії захисту немає кого ставити. Це найголовніше, все решта допоміжне. В фіналі Ліги Європи зміни в складі, в порівняні з сьогоднішнім, може і будуть, але незначні, - сказав Маркевич.

Читайте також: Онлайн-трансляція матчу Шахтар Дніпро


Источник: http://www.ua-football.com/ukrainian/cup/1432147895-markevich-treba-povernutisya-do-praktiki-zaproshennya-inozemnih-suddiv.html

4 1

давайте без истерик...
ну приведите доказательства, что игры Шахтера в чемпионате 2008-2009 переносили на дни, не соответствующие игровым дням туров... может, переносили на декабрь, после окончания круга доигрывали? а то словами бросаетесь, а доказательств не видно...

про 10 см неправильно установленного мяча на угловом - это уже элементарно смешно... из-за этого Федецкий валил Гладкого? не позорьтесь и не несите чушь...

0 1

Богдан Козак (Дніпропетровськ)
21.05.2015 08:26
Попередження п. 4.13
Nikon7171717 (Днепродзержинск )

21.05.2015 00:22
Заблокований п. 4.3

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии