Дячук-Ставицький: Переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що усі львів’яни будуть уболівати за них

Колишній тренер "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький розповів про матч "Дніпро" -"Шахтар" та прокоментував небажання "гірників" грати у Львові.

Дячук-Ставицький: Переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що усі львів’яни будуть уболівати за них
Дячук-Ставицький: Переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що усі львів’яни будуть уболівати за них — фото

Дячук-Ставицький: Переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що усі львів’яни будуть уболівати за них
Дячук-Ставицький: Переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що усі львівяни будуть уболівати за них - Премьер лига

Колишній тренер Карпат Юрій Дячук-Ставицький розповів про матч Дніпро -Шахтар та прокоментував небажання гірників грати у Львові.

- Шахтар забув про те, що Львів це Західний регіон України, де найулюбленішими командами завжди були львівські Карпати та київське Динамо. Стосовно Дніпра, то цю команду очолює Мирон Маркевич, уродженець Винник, львівянин, вихованець нашого футболу. Тому дуже багато мешканців Львова підтримують команду Мирона Маркевича.

Зрештою, переїзд Шахтаря до Львова ще не означає, що автоматично усі львівяни будуть уболівати за цю команду. Люди приходять на матчі гірників щоби подивитися цікавий футбол, от і все. Як на мене, можливо, років через 10 хтось із львівян почне щиро уболівати за гірників. Але зараз улюбленими командами для місцевих уболівальників є Карпати, Динамо та національна збірна.

- Якщо говорити суто про футбол, наскільки вам сподобався учорашній матч?

- Гра була цікавою. Перший тайм був за Дніпром, а другий за Шахтарем. Справді, було незрозуміле суддівство. Не хочу ані слова говорити про упередженість, просто арбітраж був не кваліфікованим. У Дніпра головне завдання вдалий виступ у фіналі Ліги Європи. Можливо, в деякій мірі через це дніпропетровці не змогли пройти Шахтар. Дехто із них уже подумки був у Варшаві й не зміг морально-психологічно налаштуватися на Кубок України. А так, у Шахтаря індивідуальна майстерність гравців краща, ніж у Дніпра. Особливо у півзахисті та нападі.

- А якщо порівнювати майстерність гравців Динамо та Шахтаря?

- Десь 50 на 50. Хоча склад Шахтар формувався упродовж багатьох років, а у Динамо за останні 1-2 сезони зявилася когорта молодих виконавців. А у донеччан футболісти у лінії захисту разом грають багато років, в середній ланці бразильці міняються, але кістяк награний. Та й тренер працює дуже давно. Тому у цьому плані в Шахтаря є перевага над Динамо і Дніпром. Ще хотів би відзначити Мирона Маркевича. Він за рік зумів вивести команду на такий рівень, який не підкорився Хуанде Рамосу. Дніпро загубив кілька футболістів, але Маркевич зумів таки створити дуже хорошу команду. Взагалі, якщо враховувати усі фактори, то Динамо, Шахтар та Дніпро зараз приблизно на одному рівні.

Читайте також: Онлайн-трансляція матчу Шахтар Дніпро

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии