Павел ШКАПЕНКО: «Шансы 60 на 40 в пользу Севильи»

Футбольный эксперт оценил игру топ-клубов Украины в нынешнем сезоне

Павел ШКАПЕНКО: «Шансы 60 на 40 в пользу Севильи»
Павел ШКАПЕНКО: «Шансы 60 на 40 в пользу Севильи» — фото

Павел ШКАПЕНКО: «Шансы 60 на 40 в пользу Севильи»

Павле Леонідовичу, турнірні показники адекватно відображають перевагу Динамо над Шахтарем?
Перш за все, хочу привітати свого бойового товариша Сергія Реброва з чемпіонством. У принципі, цього року Динамо заслужило золоті нагороди. Саме в грі, за іншими компонентами Шахтарю було складніше конкурувати. Все через події на Донбасі. Тому навіть не сумнівався, що Динамо стане чемпіоном. Воно заслужило перше місце.

Тобто, всі проблеми Шахтаря повязані з війною на Донбасі та тим, що всі матчі доводилося проводити на виїзді?
Усе взаємоповязано. Динамо грає удома. Крім того, Сергій Ребров знайшов спільну мову з іноземцями, тому вони цього сезону грали по-іншому. Водночас українські футболісти довели тренерові, що вони конкурентоспроможні.

То що ж робити Шахтарю, щоб наступного сезону краще виступити? Поки війна не закінчиться гірники будуть не в змозі показувати хороші результати?
Кістяк Шахтаря становлять бразильці. Зараз потрібно більше довіряти українцям, іншого виходу немає. Дуже ймовірно, що піде з Шахтаря Луческу, підуть бразильці. І що тоді? А так воно й буде. Бразильці хочуть грати в Європі. Гроші вони вже заробили, а зараз хочуть у провідні чемпіонати. Луческу ж поїде в Туреччину, в Фенербахче. У нього варіанти є.

Чому думаєте, що Луческу покине Шахтар?
Через ситуацію в Україні. У мене немає стовідсоткової інформації, просто думаю, що буде саме так.

Тобто на Шахтар найближчим часом очікує велике перезавантаження?
Так, перезавантаження на користь українців, вихованців клубу. Це однозначно, інакше нічого не вийде.

Дніпро з Динамо грало напіврезервним складом. Що скажете про рішення Мирона Маркевича?
Усе правильно. Дніпро робить ставку на Лігу Європи, воно вже у фіналі. А через два дні на третій грати дуже складно. Тому Маркевич і вирішив так. Однак молодь показала, що може грати на хорошому рівні, тим паче, що їм потрібно довіряти.

У Європі звична практика грати кожні три дні. В Україні не перебільшують цю проблему?
Коли Дніпро грав у півфіналі з Наполі весь день падав дощ, тому поле було складним. Це потрібно враховувати. Говорити завжди легко, а робити складно. З власного досвіду знаю, що після такого важкого матчу на поганому полі грати через три дні дуже складно.

Як оціните шанси Дніпра обійти Шахтар?
Найближчої суботи Дніпро грає із Шахтарем. В цьому матчі все й вирішиться. Хоча дніпропетровці зробили ставку на Лігу Європи, від цього й потрібно відштовхуватися. Мені здається, що Маркевич берегтиме сили перед фіналом. Упевнений у тому, що Шахтар у цій грі точно не програє. Гірникам більше потрібний позитивний результат.

Судячи з Ваших прогнозів, у наступному сезоні Дніпро буде основним конкурентом Динамо, а не Шахтаря. Адже перезавантаження безболісно не відбувається
Побачимо Ви маєте рацію. Бразильці підуть, Луческу також, тому перезавантаження буде серйозним. Шахтарю буде складно, й Дніпро буде ближчим до другого місця, ніж гірники.

Останнє питання стосовно Дніпра. Реально дніпропетровцям виграти Лігу Європи?
У Севільї більший досвід виступів у єврокубках на вирішальних стадіях. Дніпро ж так високо дістався вперше. Склади приблизно однакові, а ось досвіду більше. Тому, вважаю, що шанси 60 на 40 на користь Севільї.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Джерело: football.sport.ua

Читайте также

Комментарии