Футбол 1: Мирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич, радше за все, залишить дніпропетровську команду. Ймовірність цього 90 відсотків.

Футбол 1: Мирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро
Футбол 1: Мирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро — фото

Мирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро
Мирон Маркевич, швидше за все, залишить Дніпро - Премьер лига

Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич, радше за все, залишить дніпропетровську команду. Ймовірність цього 90 відсотків.

Про це телеканалу Футбол 1 стало відомо з достовірних джерел. У тренера серйозне непорозуміння з власником клубу Ігорем Коломойським, який не бажає виконувати свої обіцянки, зокрема виділяти гроші на трансфери. Коломойський переконаний: повинна грати молодь і суттєвого підсилення не потрібно, але водночас ставить перед командою високі завдання. Мирон Маркевич іншої думки і потребує щонайменше трьох-чотирьох кваліфікованих футболістів і це не єдина вимога тренера.

Мирон Маркевич відмовляється поки коментувати ситуацію. Утримується від коментарів і Дніпро, поки немає офіційного рішення тренера. Керівники Дніпра радять не вірити цій інформації, але визнають, що певні проблеми все ж є.


Абсолютно понятно, что товарищу Коломойскому, самому большому и преданному болельщику Великого Клуба Динамо Киев, смысла вкладывать большие деньги вообще нет. Для того, чтобы обойти Шахтер должно быть равное с ним финансирование, к чему динамовский фанат не готов. В противном случае, даже если каждый год играть на выезде в Днепропетровске с молодежками Черноморца и Ильичевца - все равно ничего не получается (не говоря уже про равные условия). Динамовцев же опередить нет изначальной задачи. Зачем вкладывать большие деньги, если в ЛЧ все равно не попадаешь?

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии