ВАЦКО: «Маркевич выплатил премиальные из своего кармана»

Известный комментатор поделился мнением о ситуации в «Днепре»

ВАЦКО: «Маркевич выплатил премиальные из своего кармана»
ВАЦКО: «Маркевич выплатил премиальные из своего кармана» — фото

ВАЦКО: «Маркевич выплатил премиальные из своего кармана»

Коментатор Віктор Вацко поділився думкою щодо ролі генерального директора Дніпра Андрія Стеценко в управлінні клубом і розповів, як Мірон Маркевич з власної кишені виплатив команді преміальні.

Я дуже часто читаю від уболівальників Дніпра претензії стосовно управління клубом до Стеценка. Але, наскільки я особисто розумію ситуацію із інформації, яку отримую, трохи не з тієї людини вболівальники Дніпра питають. Повірте, думка про те, що генеральний директор клубу здатен вирішити абсолютно все є хибною відносно 95% наших клубів. Ось так у нас побудована система управління клубами. Вирішує той, хто платить гроші. Інші, так би мовити, наближені до нього люди, можуть мати вплив на ці рішення, а можуть і не мати...

Переважна більшість із того, про що Ви написали, потребує фінансування. Сумніваюсь, що у Стеценка достатньо власних коштів для того, щоби закрити із них, наприклад, заборгованості по зарплатні Ежидіу чи преміальних для команди.

До речі, наскільки мені відомо, після одного з весняних єврокубкових матчів Дніпра у кампанії, що щойно минула, премію за перемогу футболістам із власної зарплатні виплатив особисто Мирон Маркевич... написав Вацко в своїй конференції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Джерело: football.sport.ua

Читайте также

Комментарии