Купіть собі Коноплянку

Трохи оптимізму в серіал під назвою "Підписати футболіста дніпропетровського Дніпра".

Купіть собі Коноплянку
Купіть собі Коноплянку — фото

Купіть собі Коноплянку
Купіть собі Коноплянку -

Трохи оптимізму в серіал під назвою Підписати футболіста дніпропетровського Дніпра.

Я знаю, що ви всі (ну, майже всі) сидите зараз і чекаєте новин про те, куди ж таки перейде головний український ньюзмейкер літа-2015 Євген Коноплянка. Боюся, вам доведеться до-о-овго чекати цієї події. Що казати - тут не тільки коло клубів, яке реально цікавиться півзахисником збірної України і поки що Дніпра, невідоме, а й взагалі статус самого гравця (чи то він таки вільним агентом стане ось-ось, чи то там якісь домовленості-контракти є, раз за чутками Коломойський ще ставить якісь умови європейським клубам; в принципі, Коломойський - це людина, яка може ставити умови кому завгодно і коли завгодно, ми вже в курсі, та все ж...).

Так от я подумав і вирішив, що не варто просто сидіти і чекати - треба включитися в цей процес. Не розумієте? Пояснюю. Ви прямо зараз і абсолютно легально можете стати власником Коноплянки. Принаймні, частини Коноплянки. Ось, дивіться:

Купіть собі Коноплянку - изображение 1
Купіть собі Коноплянку - - изображение 1

От, чесно кажучи, не знаю, чи може коштувати дача в Коноплянці такі гроші, зважаючи на те, що з одного боку там Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, з іншого - відстійники ПГЗК, а з третього - рибгосп. Але й за футболіста Коноплянку такі гроші просили, що назвати їх адекватними проблематично. Так що, навіть якщо й переплатите - будете в тренді.

Немає 40 тисяч долярів на будиночок в Коноплянці? Не біда. Є бюджетніший варіант, причому в тій же області:

Купіть собі Коноплянку - изображение 2
Купіть собі Коноплянку - - изображение 2

Тут ситуація ще ближча до українських футбольних реалій - бачте, і офіційна площа є, і неофіційна (ну, все як у нас, з подвійною бухгалтерією і зарплатами в 5000 гривень). І до Києва недалеко. До речі, це ж чи не знак, що футболіст Коноплянка може опинитися саме в київському Динамо, а не десь там в Європі.

Ну, а якщо у вас і такої суми не знайдеться - то ось вам взагалі безпрограшний варіант:

Купіть собі Коноплянку - изображение 3
Купіть собі Коноплянку - - изображение 3

Тут просто на будь-який колір і смак ціни. Зверніть увагу, гібрид із канаркою найдорожчий. Маємо такий собі натяк на АПЛ, бо наступного сезону там гратиме Норвіч Сіті, який за колір футболок прозивають канарками. Чим не варіант для футболіста Коноплянки? А ще можна зауважити, що у самців коноплянок пір'я на грудях червоне - от і шукайте команду в червоному або з червоним кольором на формі (Севілья?).

Жарт, стьоб? Звісно. А як можна всерйоз сприймати цю ситуацію, коли один із найкращих футболістів в далеко не останньому європейському чемпіонаті навіть після завершення контракту з Дніпром не може знайти собі нормальне місце? От і сміємось, от і жартуємо. І це, зауважте, по-доброму, без сарказму чи чорного гумору - на що наш футбол уже давно і упевнено заслуговує...

P.S. До речі, Вікіпедія говорить, що коноплянок часто тримають в клітках за їх гарний спів. Ну все як у нас!


А не обкомовское ли Динамо Лобановского обыграло Атлетико Мадрид 3-0 и выиграло кубок?Я пишу про то что наш футбол прогнил и стал похож на базар а не на соревнование. я лично знаю пару ребят в детских командах которые уже сейчас смеются например с финта Ярмоленко которым он ковыряет колхозников из нижней части турнирной таблицы эти ковыряния уже в дворовых баталиях не катят а ему платят миллионы ... за что? за еврокубок? за удачные выступления на чемпионатах европы и мира? за что?Вот пока вот таким бездарям платят миллионы настоящие тренеры которые может и знают о талантливых детишках остаются без зарплат и нам с вами остается смотреть на кравца и ярмоленко с Люксембургом которые ссутутлив плечики сучили по полю как обищеные первокласники)))))

Джерело: www.ua-football.com

Читайте также

Комментарии