Ігор Йовічевіч: "З піднятою головою йду з "Дніпро-Арени"

– Вітаю «Дніпро» з перемогою. Сьогоднішня гра «Карпат» для нас має велике значення, бо попри поразку ми зміцнили свій колектив. Такі матчі підсилюють наш дух, дають натхнення шукати свої шанси з іншими командами. Ми показали, що заслужили на кращий результат, особливо в першому таймі. Контролювали м’яча і чекали шанс на контратаку. Так було до 82-ої хвилини. А там нас змусили помилитися, чим скористався Селезньов. Відразу ж він забив і другий гол. Але попри це я з піднятою головою йду з «Дніпро-Арени». «Карпати» показали, що вміють грати дисципліновано та агресивно. І грали ми проти фіналіста Ліги Європи. Це плюс для нашої команди, але три очки йдуть до «Дніпра».

Ігор Йовічевіч: "З піднятою головою йду з "Дніпро-Арени"
Ігор Йовічевіч: "З піднятою головою йду з "Дніпро-Арени" — фото

Ігор Йовічевіч:
Ігор Йовічевіч: З піднятою головою йду з Дніпро-Арени - Лига Пари-Матч - изображение

Головний тренер ФК Карпати на післяматчевій прес-конференції поділився думкою стосовно гостової поразки від Дніпра з рахунком 0:2.

Вітаю Дніпро з перемогою. Сьогоднішня гра Карпат для нас має велике значення, бо попри поразку ми зміцнили свій колектив. Такі матчі підсилюють наш дух, дають натхнення шукати свої шанси з іншими командами. Ми показали, що заслужили на кращий результат, особливо в першому таймі. Контролювали мяча і чекали шанс на контратаку. Так було до 82-ої хвилини. А там нас змусили помилитися, чим скористався Селезньов. Відразу ж він забив і другий гол. Але попри це я з піднятою головою йду з Дніпро-Арени. Карпати показали, що вміють грати дисципліновано та агресивно. І грали ми проти фіналіста Ліги Європи. Це плюс для нашої команди, але три очки йдуть до Дніпра.

Для більшості дніпропетровців Карноза своя людина. Ми віримо, що ви людина з європейським менталітетом зможете влити в нього свіжі сили. То ви бачите у ньому потенціал?
Артур дійсно має надзвичайний талант. Він розуміє футбол, вміє легко вирішити ситуацію. У нього була важка травма, можливо він ще досі себе шукає. Я не сумніваюся, що він повернеться на свій звичний рівень. А для нашої команди це дуже важливий гравець. Не забив пенальті, нічого страшного, це просто невдача.

Які перспективи в Карпатах ви бачите? Може Ліга Європи?
Ми сьогодні побачили Лігу Європи на полі, грали проти виконавців дуже високого рівня. Ми не панікували, не били наосліп. Та майстерність усе ж бере своє. Ми не виграли в Дніпра і судячи з гри це можна сприйняти як трагедію. Але не варто забувати, що до гри саме Дніпро був фаворитом матчу.

Джерело: www.footboom.com

Читайте также

Комментарии