Андрей БЛИЗНИЧЕНКО: «Причина фиаско сборной – несыгранность»

Игрок национальной команды Украины U-21 прокомментировал последние неудачные матчи

Андрей БЛИЗНИЧЕНКО: «Причина фиаско сборной – несыгранность»
Андрей БЛИЗНИЧЕНКО: «Причина фиаско сборной – несыгранность» — фото

Андрей БЛИЗНИЧЕНКО: «Причина фиаско сборной – несыгранность»

Вінгер Дніпра розповів про безуспішний старт молодіжки у відборі до Євро-2017 та спаринг із однолітками з Данії.

Андрію, що це було в Македонії?
Насамперед, зрозумійте, що було вкрай мало часу, щоби наша команда зігралася. Думаю, це одна з найголовніших причин фіаско. До того ж, Македонія складний суперник. На їхньому полі будь-кому буде непереливки. Уважаю, в наступному матчі кваліфікації проти Ісландії починатимемо все заново. Потрібно виграти в усіх матчах, що залишилися. Іншого виходу немає.

Було помітно, що в дебюті матчу українці мали суттєву перевагу, котрою, на жаль, не скористалися. Як думаєте, що завадило?
Найперше, позначалася якість газону. Поле було дуже погане. За таких умов найбільше відчувається відсутність взаєморозуміння. Скажу відверто, в деяких випадках не відчували, що зробить партнер наступної миті. Думаю, до найближчого циклу матчів ми все виправимо.

Отож із стартової поразки не робите трагедію?
Авжеж! Це всього лише один матч. За місяць буде домашня гра, де нас підтримуватимуть рідні вболівальники. Цей поєдинок матиме більшу вагу. Зрозуміло, що після такого результату в Македонії нам потрібно перемагати. Окрім того, усій країні та самим собі довести, що повинні проходити таких суперників і рухатися далі, до фінального етапу.

Як оцінив виїзний двобій наставник команди Сергій Ковалець?
Давайте я не буду виносити на загал наші розмови у роздягальні, гаразд?

Чи було інше налаштування на товариський матч із Данією? Очевидно, що відповідальність менша.
Ні, готувалися, як завжди. Самі бачили, що суперник серйозний. Не знаю Може, талан зараз не на нашому боці? Епізодами демонстрували непоганий футбол. Утім, через наші ж помилки, можна справедливо сказати, пропустили всі три мячі й, зрештою, поступилися данцям.

У Києві вийшов абсолютно інший склад. Вочевидь, зіграності теж не було?
Так, це теж важливий нюанс. У нас зараз сформувалися три команди 94-го, 95-го та 96-го року народження. Недавно відбувався перший збір, на якому разом зустрілися та граємо. Упевнений, потрібно трішки часу, відтак справи підуть на краще.

Зізнаєтеся, що була недооцінка в двох випадках? Наша молодіжка за прізвищами має солідний вигляд: більшість гравців виступають у премєр-лізі, є два легіонери. Хіба не проминала думка, що ваші візаві не мають подібної ігрової практики на високому рівні?
Та ні! Хоча ви правильно кажете: за прізвищами збірна дуже сильна, але нам не вистачає зіграності. Якщо наше взаєморозуміння на полі покращиться, то результати аналогічно підуть угору.

Чи дивилися паралельно матчі ваших суперників у групі: Шотландії, Північної Ірландії, Франції та Ісландії? Оцінювали свої шанси в наступних протистояннях?
Хіба відеонарізки найважливіших моментів. Наша підготовка побудована таким чином, аби з першого дня збору налаштовуватися та розбирати найближчого опонента. Коли готувалися до Македонії, щодня проглядали кожного гравця та їхню командну гру.

Матчі збірних позаду. Уже перелаштувалися на виступи Дніпра?
Та я лише сьогодні (бесідували в середу. Є.Д.) приїхав у Дніпропетровськ. Утім, у голові ще досі прокручую останні два матчі збірної. Висновки ж потрібно робити, правильно?

Євген ДЕМЯН

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Джерело: football.sport.ua

Читайте также

Комментарии