Антон Кравченко: "Дніпро" - один з лідерів вітчизняного футболу"

Антон Кравченко: "Дніпро" - один з лідерів вітчизняного футболу"
Антон Кравченко: "Дніпро" - один з лідерів вітчизняного футболу" — фото

Антон Кравченко:
Антон Кравченко: Дніпро - один з лідерів вітчизняного футболу - Лига Пари-Матч - изображение

Захисник Сталі Антон Кравченко, який пройшов школу Дніпра, розповів про підготовку до дніпропетровського дербі.

Антоне, чи є відчуття, що стоїте на порозі дербі першої в еліті зустрічі із земляками?

Ніякого особливого ставлення до чергового матчу у нас немає. Так, зіграють дві команди з Дніпропетровщини, але для нас головне власна гра, прагнення позитивного результату, а не імя суперника.

Зустріч відбудеться в обласному центрі. За таких умов дніпродзержинська команда буде господарем чи гостем?

Обєктивно поле стадіону Метеор нейтральне для обох сторін. Нам хотілося б, щоб приїхала солідна армія прихильників Сталі і допомогла палкою підтримкою. Грати на цій арені ми вже звикли, до того ж газон приведений до ладу трава дозволяє показувати якісний футбол, а наша команда має змогу проводити на ньому ще й передматчеві тренування.

Чи буде для тебе памятною гра проти команди, де тривалий час виступав за молодіжний склад?

Така доля футболіста: колись одягав футболку Дніпра, нині я гравець Сталі. Тому з усією відповідальністю готуюсь до чергового туру, щоб принести максимальну користь своїй нинішній команді.

Залишились знайомі у складі найближчого суперника?

Так, спілкуюсь з тренером Володимиром Багмутом, з представниками адміністративного штабу Дніпра. З усіма, хто залишився, підтримую приязні стосунки. Все ж таки провів у цьому клубі кілька років, від яких у мене залишились приємні спогади.

Спроби закріпитись у команді Премєр-ліги у тебе вже були, коли грав за Волинь. Зараз ти практично постійний гравець основного складу Сталі. Що змінилось за цей час?

У звязку зі становищем у країні у нас залишилось набагато менше легіонерів. Але та молодь, яка зараз адаптується до нового для себе рівня, зможе гідно замінити колишніх лідерів.

Наскільки корисним був досвід перед поверненням до еліти?

Працював, мріяв повернутись, робив усе для цього.

Як Сталь заповнила вимушений простій після 10-го туру?

Тренерський штаб влаштував нам міні-збір у Пущі-Водиці. Спочатку отримали чимале навантаження на тренуваннях. Потім була контрольна гра з Динамо. У першій половині ми грали на рівних, пропустивши м'яч тільки наприкінці тайму, а після перерви у нашій команді вийшли резервісти. Незважаючи на те, що поступились, вважаю це корисним досвідом. Впевнений, що в офіційних іграх все буде інакше.

Згадуючи попередній поєдинок у Харкові, чи була справедливою нічия з Металістом?

Насправді харківяни мало що зуміли створити біля наших воріт. Ми продемонстрували, що сильніше Металіста, у нас була повна перевага за всіма компонентами гри, а гол у відповідь на останніх хвилинах свідчить, перш за все, про нестачу досвіду. Лише це нам завадило зберегти переможний результат. Але молодості властиві помилки без них неможливо обійтись. Не буде без них і майбутніх перемог.

Позаду 10 турів, і Сталь нині може вважатись міцним середнячком, залишаючи приємні враження по грі. Очікували перед стартом, що буде приблизно так?

Виходили на найвищий рівень не для того, щоб пасти задніх. Збирались і перемагати, і заробляти очки, і прагнути якомога вищого місця. На даний момент можемо бути задоволені позицією у турнірній таблиці. Але може бути краще. Зазначу, що не все у нас на належному рівні. Є певні проблеми з полями для тренувань, команда створювалася практично за два тижні до початку сезону, нас часто називали донецьким Металургом, хоча з нього у складі наразі лише кілька футболістів, адже кістяк залишився тим, що був у Першій лізі, з якої ми вийшли до Премєр-ліги саме як Сталь Дніпродзержинськ.

Повертаючись до зустрічі з Дніпром, яке враження суперник справляє у поточному сезоні?

Ми розуміємо, що Дніпро є одним з лідерів вітчизняного футболу і він сильніший за нас, але у матчі проти цієї команди намагатимемося виглядати гідно.

Джерело: www.footboom.com

Читайте также

Комментарии