Володимир Дикий: "Ніякого відношення до ФК "Луцьк" не маємо"

Старший тренер «Волині» Володимир Дикий прокоментував поразку своєї команди в матчі 25-го туру Ліги Парі-Матч від «Дніпра» (2: 3).

Володимир Дикий: "Ніякого відношення до ФК "Луцьк" не маємо"
Володимир Дикий: "Ніякого відношення до ФК "Луцьк" не маємо" — фото

Володимир Дикий:
Володимир Дикий: Ніякого відношення до ФК Луцьк не маємо - Лига Пари-Матч - изображение

Старший тренер Волині Володимир Дикий прокоментував поразку своєї команди в матчі 25-го туру Ліги Парі-Матч від Дніпра (2: 3).

Думаю, що сьогоднішня гра сподобалася вболівальникам. Було дуже багато моментів, були і голи. Була і інтрига на футбольному полі.

Якщо говорити в цілому, ми провели останню гру вдома, хлопці дуже хотіли перемогти, зіграти якомога краще, але розумієте, щоб на рівних грати з Дніпром потрібно бути фунціональном дуже добре підготовленими.

Всі знають, як ми готувалися до весняної частини. Ми не пройшли жодного збору, в футболі без цього ніяк не можна. Дніпро провів два збори - в Туреччині та Іспанії, а нам це зробити не дали. В Індію поїхали, бо треба було десь тренуватися, награвати склад. Взимку закладається фундамент на весь чемпіонат. Ми його не заклали.

Команда могла в фізичному плані виглядати ще краще. Хочу подякувати футболістам, які грали за їх патріотизм до клубу, до Волині, за їх професіоналізм, чесність і порядність. До них претензій немає, вони що могли, то робили. Велике їм спасибі.

Гра була рівною, ми могли і перемогти, і зіграти внічию. У нас було три моменти за рахунку 1: 1, але цього в Прем'єр-лізі не прощають. Немного не допрацювала середня лінія, були помилки в захисті - нам забили по центру два голи. Футбол без помилок не буває. За самовіддачею у тренерського штабу претензій немає.

Переговори з Луцьком? У нас ніяких договорів немає, ми ніякого відношення до цього клубу не маємо. Там є свій генеральний директор, з усіх питань тільки він сам може відповісти. Мені про це нічого невідомо. На даний момент всі футболісти мають відношення тільки до Волині. Після останньої гри може бути щось проясниться , - сказав Дикий.

Джерело: www.footboom.com

Читайте также

Комментарии