"Дніпро" – "Олімпік": прогноз Олександра Золотогорського

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський коментуватиме матч «Дніпро» – «Олімпік» разом із легендою українського футболу Олександром Рикуном. Тож і очікує такої гри, яку свого часу демонстрував його колега – яскравої і результативної. І звичайно, перемоги «Дніпра», який має закінчити сезон на мажорній ноті.

"Дніпро" – "Олімпік": прогноз Олександра Золотогорського
"Дніпро" – "Олімпік": прогноз Олександра Золотогорського — фото

Дніпро Олімпік: прогноз Олександра Золотогорського - Новости Пари-Матч - изображение

Постійний прогнозист Рейтингу Букмекерів, журналіст програми ПРОФУТБОЛ, коментатор футболу на телеканалі 2+2 Олександр Золотогорський коментуватиме матч Дніпро Олімпік разом із легендою українського футболу Олександром Рикуном. Тож і очікує такої гри, яку свого часу демонстрував його колега яскравої і результативної. І звичайно, перемоги Дніпра, який має закінчити сезон на мажорній ноті.

Що буде далі з Дніпром? Хто гратиме за дніпропетровську команду? Які перспективи? Питань багато, і відповідей наразі немає. Але останній матч чемпіонату підопічні Маркевича зобовязані зіграти яскраво і потужно. Нехай не гратиме Зозуля, Дніпро і без Романа має можливості гостро зіграти в атаці.

Олімпік чемпіонат дограє, ні на що не претендує, до того ж має великі проблеми у захисті. Дискваліфіковані Петров, Нємчанінов і Федорів.

Останній тур спонукає до яскравої гри без особливої напруги. Ігрова субота це чітко продемонструвала. Тож прогнозую перемогу Дніпра через тотал більше. Такий варіант на Parimatch має коефіцієнт 1.67.

Тип ставки: ординар

Дніпро Олімпік

Ставка: Дніпро виграє і тотал більше 2.5

Коефіцієнт: 1,67

Джерело: www.footboom.com

Читайте также

Комментарии