"Дніпро" – "Олександрія": прогноз Вадима Скічка

Зазвичай «Дніпро» дуже успішно грає проти «Олександрії». Минулого сезону «Дніпро» двічі переміг і жодного разу не пропустив від команди-відкриття чемпіонату під керівництвом Володимира Шарана. 

"Дніпро" – "Олександрія": прогноз Вадима Скічка
"Дніпро" – "Олександрія": прогноз Вадима Скічка — фото

Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що олександрійцям до снаги переламати неприємну статистику.

«Дніпро», схоже, досі не оговтався від трьох ударів Андрія Богданова у Сумах. Попередні три матчі – 1 очко та 0 забитих м’ячів. У Одесі команді Михайленка дуже пощастило здобути нічию – «Чорноморець» більше атакував і двічі влучив у каркас воріт. «Дніпру» необхідно терміново згадати як вони обігрували «Зорю» на «Дніпро-Арені». Потрібна щільність у обороні та фірмові контратаки за участі форварда національної збірної Баланюка. «Дніпро» вдома грає набагато краще ніж на виїзді, Ротань живий-здоровий, тому безсумнівно господарі поля зроблять усе можливе аби здобути три очки, забути сумський кошмар і наблизитися до верхньої шістки.

Аргументів на користь «Дніпра» більше, проте я скажу кілька слів на користь «Олександрії». Команда Шарана минулого туру продемонструвала характер і перемогла у дуже складній грі з «Карпатами». З психологією у «Олександрії» все гаразд. Набір футболістів достатній аби конкурувати з «Дніпром» навіть на виїзді. Очевидно у «Олександрії» є амбіції реваншуватися за квітневий розгром 0:4 від «Дніпра» на стадіоні «Ніка». Щоправда цього сезону олександрійці дуже невпевнено грають на чужих стадіонах але ж мають вони нарешті опанувати себе? У Дніпрі не зіграє дискваліфікований Старенький – замість нього у Шарана є швидкий Леонов, який здатен створити на фланзі негаразди атакувальноспрямованому Адамюку. На місці букмекерів я б не був би настільки скептичним щодо перспектив «Олександрії» у Дніпрі. Спершу я хотів дати перемогу олександрійців з форою 0, однак поміркувавши обрав інший варіант теж на користь гостей «Дніпро-Арени».

Ставка: «Олександрія» не програє та тотал менше 3,5 голів

коефіцієнт (Парі Матч) - 2.00

Джерело: www.footboom.com

Читайте также

Комментарии